Łucznik Strzelce Krajeńskie - strona nieoficjalna

7 miejsce Orlików na Ogólnopolskimm turnieju Piast Orlik...

• autor: Mak485, 2013-02-17 11:42
7 miejsce Orlików na Ogólnopolskimm turnieju Piast Orlik Cup w Deszcznie

W sobote drużyna orlików rywalizowała w II Ogólnopolskim Turnieju Piłki Nożnej Piast Orlik Cup w Deszcznie. Organizatorem turnieju był klub Piast Karnin. W turnieju udział wzieły zespoły: Piast Karnin, Spartak Deszczno,     Maksymilian Gorzów Wlkp., Bałtyk Koszalin, Chemik Gorzów, Impuls Wawrów, Warta Międzychód,                              Football Academy Szczecin, Stilon Gorzów.

Nasz zespół zagrał w grupie  B z Impulsem Wawrów , Wartą Międzychód, Stilonem Gorzów i Football Academy Szczecin. W pierwszych trzech meczach  chłopcy nie pokazali pełnie swoich umiejętności i uzyskali 2 remisy 0:0 ze Stilonem Gorzów i Wartą Międzychód oraz przegrali z Impulsem Wawrów 0:1. Najbardziej szkoda meczu z Impulsem, w którym przeważaliśmy i nie wykorzystaliśmy dogodnej sytuacji do objęcia prowadzenia, a po chwili przegrywaliśmy.

Dopiero w ostatnim meczu grupowym ze Szczecinem zespół zagrał na swoim poziomie. Chłopcy pokazali ładną grę i walczyli o każdą piłkę, niestey uzyskując  kolejny remis 0:0. Należy dodać, że mieliśmy już okazję mierzyć się z drużyną ze Szczecina na turnieju w Człopie w listopadzie ubiegłego roku. Wtedy to szczecinianie byli zdecydowanie lepsi i wygrali 2:0. Tym razem to my prowadziliśmy grę i przeważaliśmy w tym meczu.

Po rozegraniu meczów grupowych przystąpiono do walki o miejsca w klasyfikacji generalnej. Łucznik zagrał z Piastem Karnin o 7 miejsce w turnieju. Nasza drużna przeważała od pierwszej do ostatniej minuty i wygrała ten mecz 2:0.

Pierwsze miejsce po zwycięstwie w finale  z Impulsem Wawrów 2:0 zdobył Maksymilian Gorzów Wlkp.

Podsumowując, kolejnym razem okazało się, że mamy problem ze zdobywaniem bramek i zbyt długo "wchodzimy" w turniej, przez co nie możemy pokazać pełni swoich umiejętności. W całym turnieju przegraliśmy tylko jeden mecz, a gra nie wyglądał źle. Niestey wystarczyło to tylko do 7 miejsca. Dwa ostatnie mecze pokazały, że jesteśmy w stanie grać lepiej i zdobywać bramki jeżeli będziemy wierzyli w swoje umiejętności.

Skład: Kacper Graczyk, Kacper Korzeniowski, Kacper Gajdosz, Kacper Braun, Kacper Wróblwski, Kacper Szabunia, Maciej Świderski, Wojtek Wójciszyn, Mateusz Biegańskie, Wiktor Bruncker. Trenerem zespołu jest Maciej Kuś

autor: ~anonim 2013-02-18 13:28:27

avatar jakaś notka może o juniorach starszych co rozje.. cały turniej halowy w GW 16.02.2013 ZŁOTO, ŁUCZNIK PANY

Autor: Treść:pozostało znaków:

Dąb PrzybyszówŁucznik Strzelce Krajeńskie
Dąb Przybyszów 0:1 Łucznik Strzelce Krajeńskie
2014-05-10, 17:00:00

oceny zawodników »

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Piast Czerwieńsk 1:1 ŁKS Łęknica
Łucznik Strzelce Krajeńskie Odra Bytom Odrzański