Łucznik Strzelce Krajeńskie - strona nieoficjalna

Turniej w Kłodawie

• autor: Mak485, 2013-03-10 10:18

W sobotę (9.03.3013 r.) chłopcy z 2003 i młodsi rozegrali halowy turniej piłki nożnej o Puchar Nadleśniczego Nadleśnictwa Kłodawa.

Nasz zespół złożony w większości z chłopców młodszych o rok ( w składzie było aż 6 zawodników z rocznika 2004) niestey  nie miał zbyt wiele do powiedzenia. Okazało się, że mimo usilnych starań rok różnicy to dużo w tej kategorii wiekowej. Nasi chłopcy w meczach grupowych zanotowali 2 remisy z Orłem Międzyrzecz, i Stalą Szczecin oraz  2 porażki z Olimpią Szczecin 0:1 i GUKS Dolice 0:4.

Po rozgrywkach grupowych spotkaliśmy się w meczu o 7 miejsce z Błękitnymi Owińska, Niestety ten mecz minimalnie przegraliśmy 0:1, po naszym błędzie i niewykorzystanej sytuacji, w której to dobijaliśmy 4 razy piłkę do bramki z małej odległości, a ta jak zaczarowana nie chciała wpaść do siatki. Po tym meczu zajęliśmy ostatecznie 8 miejsce.

Patrząc realnie na cały turniej to pierwsze 3 zespoły były poza zasięgiem naszej drużyny. Jednak spokojnie przy większej odwadze, determinacji i lepszej grze (na swoim pozoimie) byliśmy w stanie zająć minimum 5 miejsce.

Skład: Kacper Korzeniowski, Wojciech Turczyn, Kacper Wróblewski, Wojciech Olewiński, Jakub Kamiński, Jakub Graffunder, Jakub Domaradzki, Mateusz Walczak, Gracjan Kujawa, Maciej Michalski. Trenerem zespołu jest Maciej Kuś.

autor: ~MKS 2013-03-12 01:08:40

avatar Pytanie do administratora strony czy mógłby udostępnić herb Łucznika w dobrej jakości ten, który jest na banerze?

autor: ~anonim 2013-03-24 22:46:21

avatar jak zawsze mieliscie szanse ale gdzie jest to ale,

Autor: Treść:pozostało znaków:

Dąb PrzybyszówŁucznik Strzelce Krajeńskie
Dąb Przybyszów 0:1 Łucznik Strzelce Krajeńskie
2014-05-10, 17:00:00

oceny zawodników »

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Piast Czerwieńsk 1:1 ŁKS Łęknica
Łucznik Strzelce Krajeńskie Odra Bytom Odrzański