statystyki szczegółowe

Aktualności

Łucznik postraszył lidera

• autor: ForeverMKS, 2013-09-22 11:07

Na Sportowej 1. bez zmian, kolejna porażka Łucznika w tym sezonie. Po ośmiu kolejkach nasza drużyna ma 3 pkt. i zajmuje 15. miejsce w tabeli.

Niestety drużyna z Przybyszowa wyjechała ze Strzelec z tym, po co tu przyjechała, jednak nie było to łatwe zadanie. W pierwszej połowie goście prezentowali się zdecydowanie lepiej od naszych zawodników, strzelili bramkę i do szatni schodzili w dobrych nastrojach. Jednak druga połowa przebiegała już pod dyktando strzeleckiej drużyny. Gospodarze usiedli na zawodnikach gości już na 35 metrze od ich bramki, to tego przeprowadzili kilka ładnych kontrataków. W 56. minucie było już 1-1, a piłkę do bramki skierował Sebastian Bierka. Niestety już po dziesięciu minutach po kilku błędach indywidualnych naszych zawodników pod własną bramką padła zdecydowanie najładniejsza bramka tego spotkania. Po wycofaniu piłki przed nasze pole karne zawodnik Dębu uderzył z piłkę z odległości ok. 25 metrów i wpakował ją w samo "okienko". Chwilę później mimo przewagi Łucznika, goście zdobyli trzecią bramkę. Po dośrodkowaniu z narożnika boiska, nie pilnowany zawodnik gości wpakował piłkę głową do naszej siatki. W 78. minucie Łucznik strzelił jeszcze bramkę kontaktową, ale mimo emocji w końcówce meczu, nie udało się strzelić wyrównującej bramki i trzy punkty powędrowały do Przybyszowa.

Wynik końcowy: Łucznik Strzelce Krajeńskie 2-3 Dąb Przybyszów

Widzów: ok. 120