Łucznik Strzelce Krajeńskie - strona nieoficjalna

Przełamanie Łucznika?

• autor: ForeverMKS, 2013-11-10 12:56

Wczoraj Łucznik rozegrał u siebie mecz 15. kolejki IV ligi lubuskiej, a jego rywalem była drożyna Budowlanych Lubsko. (relacja z meczu)

Beniaminek naszej ligi spisuje się w tym sezonie lepiej niż dobrze, przed sobotnim meczem zajmował 3. miejsce w tabeli z 28. punktami na koncie. To stawiało go w roli faworyta, gdyż nasza drużyna zdobyła jedynie 6 punktów i zajmowała przedostatnie miejsce w tabeli wyprzedzając jedynie Lubuszanin Drezdenko. Już po pierwszym gwizdku zrobiło się gorąco pod naszą bramką, a Arek Sierra kilka razy musiał wykazać się czujnością. Oblężenie bramki Łucznika nie trwało jednak długo i już w 4. minucie Sebastian Grabski po kontrze i udanym dryblingu wpakował piłkę do siatki. Jednak na tym Łucznik nie skończył strzelaniny jaką zafundował drużynie przyjezdnej, już trzy minuty później w podobny sposób piłkę do siatki wpakował Jędrzej Pawelec. Po kolejnych pięciu minutach na 3-0 podwyższył strzałem z woleja po dośrodkowaniu strzelec pierwszej bramki Sebastian Grabski. W 18. minucie po faulu przed polem karnym drużyny gości sędzia wskazał na rzut wolny do którego podszedł Przemysław Brzeski. Pewnym strzałem pokonał bramkarza rywali i podwyższył na 4-0. Do końca pierwszej połowy wynik już się nie zmienił. Po wyjściu z szatni widać było zadowolenie na twarzach naszych zawodników, grali pewnie, cofnęli się i starali się wyprowadzać kontry. W 56 minucie jedna z nich zaowocowała bramką, której strzelcem był znów Jędrzej Pawelec. Do końca spotkania nasza drużyna przeważała i kontrolowała grę, kilkakrotnie naszym zawodnikom udało się zagrozić bramce rywala celnymi strzałami, które nie kończyły się bramkami tylko dzięki rewelacyjnym paradom bramkarza rywali. Wynik już się nie zmienił, a po meczu można było usłyszeć tak długo wyczekiwane "tak się bawi, tak się bawi Łucznik Strzelce!".

Łucznik Strzelce Krajeńskie - Budowlani Lubsko

Jędrzej Pawelec x2, Sebastian Grabski x2, Przemysław Brzeski.

Widzów ok. 50

BRAMKI Z MECZU:

autor: ~anonim 2013-11-10 17:28:42

avatar na reszcie coś napisali,gdy wygrali.Powodzenia w walce o 4 ligę.

autor: ~fan 2013-11-12 01:29:52

avatar czemu tylko jest opis po wygranej hehe dziwne

autor: ~anonim 2014-01-13 12:33:54

avatar kto u was bronil w tym sezonie

Autor: Treść:pozostało znaków:

Dąb PrzybyszówŁucznik Strzelce Krajeńskie
Dąb Przybyszów 0:1 Łucznik Strzelce Krajeńskie
2014-05-10, 17:00:00

oceny zawodników »

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Piast Czerwieńsk 1:1 ŁKS Łęknica
Łucznik Strzelce Krajeńskie Odra Bytom Odrzański